טקס בוגרים אוניברסיטת בן-גוריון בנגב: אילתיים מצטיינים

טקס בוגרים אוניברסיטת בן-גוריון בנגב: אילתיים מצטיינים
הענקת תארים. אוניברסיטת בן גוריון בנגב. צילום: שי שמואלי.
Share on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Facebook

בטקס הענקת תארים לבוגרי תואר ראשון ושני באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שנערך בקמפוס ע"ש מרקוס בבאר-שבע, השתתפו גם בוגרים שלמדו את התואר הראשון או השני בקמפוס האוניברסיטה באילת.

הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת בן-גוריון באילת נחשבים בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ולכן הם מקבלים את תעודות הבוגר בבאר-שבע. כבכול שנה, גם הפעם הוכיחו הסטודנטים האילתיים שאינם נופלים מחבריהם בבאר-שבע ונמצאו בין הבוגרים המצטיינים. רשימת המצטיינים בכל תואר, נקבעת על פי הממוצע והמיקום היחסי של הבוגר בין כלל בוגרי אותו תואר, אלו שלמדו בב"ש ואלו שלמדו באילת כאחד.

קצרה היריעה מלהכיל את כל המצטיינים, ולפיכך נזכיר רק את בוגרי התואר הראשון שלמדו באילת וזכו ל"הצטיינות יתרה": רז חדיף, במקור מנתניה, בוגר מדעי ההתנהגות; רועי פלד, בוגר בעבודה סוציאלית, במקור מכפר-סבא, כיום סטודנט לתואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב;  ואיריס שנייד האילתית, בוגרת התכנית הרב תחומית במדעי-הרוח, הלומדת כעת תואר שני באילת.

כ 75% מהסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון באילת מעתיקים מגוריהם מרחבי הארץ לאילת כדי ללמוד כאן תואר ראשון. בתואר השני משרתת האוניברסיטה האילתית בעיקר את בני העיר. בטקס הבוגרים קיבלו תעודה 13 אילתים שסיימו תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון באילת. שניים מהם סיימו בהצטיינות: רונית אלון ויניב בלומנטל. סיגלית מטודי, ילידת אילת, סיימה את התואר בהצטיינות יתרה.

אנו גאים בכל הבוגרים שלנו, ומאחלים להם הצלחה בהמשך דרכם.

לפרטים נוספים: דנה נאדם 050-9051005