ישראל ועוד 11: אליפות אירופה לנשים עד גיל 20 מגיעה לאילת

ישראל ועוד 11: אליפות אירופה לנשים עד גיל 20 מגיעה לאילת
נבחרת ישראל בכדורסל נשים עד גיל 20. קרדיט צילום: איגוד הכדורסל
Share on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Facebook

ביום שבת הקרוב (8.7) תיפתח באילת אליפות אירופה בכדורסל לנשים עד גיל 20. חוץ מישראל תשתתפנה בטורניר עוד 11 נבחרות, כאשר השלוש שתסיימנה במקומות הראשונים תעפלנה לדרג א' באירופה.

מלבד הנבחרת בכחול לבן יגיעו לעיר הדרומית נבחרות אוקראינה, גרמניה, יוון, סלובקיה, צ'כיה, איסלנד, אירלנד, בלרוס, רומניה, קרואטיה ובריטניה. ישראל תשחק בבית ב' וכל משחקיה יתקיימו באולם בגין בשעה 18:15. משחקים נוספים יתקיימו באולם אלון. הכניסה לכל המשחקים היא חינם.

"אני שמח מאוד על אירוח האליפות ומודה לאיגוד הכדורסל שנתן לנו את הזכות לארח את האליפות", בירך טל נתן, המאמן הראשי של נבחרות ישראל לנשים. "יש מספר נבחרות, כמו קרואטיה, צ'כיה, סלובקיה, יוון, גרמניה, אנגליה ועוד, שזאת ממש הצמרת האירופית".

"גם לנו יש נבחרת טובה מאוד, שעברה את כל הדרך בשנים האחרונות", הוסיף נתן. "אני בטוח שהצוות המקצועי והשחקניות יהפכו את האליפות לחוויה בלתי נשכחת. העיר אילת תוסיף את הממד הנוסף ואני מזמין את כולם לאילת לחוות איתנו כדורסל נשים במיטבו ואליפות ברמה הגבוהה ביותר. בהצלחה לכולם!".

נבחרת ישראל תפתח את האליפות במפגש מסקרן מול קרואטיה, ביום שבת בשעה 18:15. למחרת הישראליות יתמודדו, באותה שעה ובאותו מקום, מול נבחרת אירלנד. ביום שני הנבחרת שלנו תשחק נגד בריטניה. ב-12.7 ישראל תנסה לנצח את רומניה וביום חמישי יינעל שלב הבתים במשחק מול בלרוס. ב-15-16.7 יתקיימו סדרת משחקי גמר הטורניר, שגם אליהם הבנות בכחול לבן צפויות להעפיל.

הנבחרות ישתכנו במלון מג'יק פאלאס באילת, המלון הרשמי של התחרות. צוותי השיפוט ונציגי פיב"א ישתכנו במלון לאונרדו בעיר. מלבד משחקים ואימונים, השחקניות ייהנו גם מיום טיול באילת, שיכלול סיור במצפה התת-ימי, וכן מערב גאלה חגיגי לכבודן במלון מג'יק פאלאס. גם שרת התרבות והספורט, מירי רגב, צפויה להגיע לביקור.

 

דנה זנטי, דוברת עיריית אילת