ילדי כיתות א' אילת קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם

ילדי כיתות א' אילת קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם
ילדי א' בבי"ס תל"י הרי אילת עם ראש העירייה מאיר יצחק הלוי
Share on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Facebook

700 ילדי כיתות א' שהחלו השנה את לימודיהם בבתי הספר, יקבלו כמידי שנה, שי מראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. השנה יוענק לילדים הספר "רוני אוהבת מקרוני". ספר זה העוסק באורח חיים בריא הוא ספר חמישי בסדרה, שהוקדשה כולה לילדי אילת.

כידוע, כבר מספר שנים מעניק ראש העירייה שי לילדי כיתות א', ספר שנכתב במיוחד עבורם. בשנים האחרונות קיבלו הילדים מספר ספרים, ביניהם "שירי וצור בעולם המיחזור", שנכתב על ידי תושבת העיר, קרן מזרחי. ספר נוסף שנכתב על ידי תושב העיר, פרופ' ראובן יוסף עוסק בציפורים הנודדות הפוקדות את פארק הציפורים באילת. ספר נוסף שנכתב, מספר על מעמקי הים וכאמור סדרת הספרים "לטייל עם אריאל", שכתב תושב העיר בני גמליאלי, ארבעה ספרים בתחומי הצמחייה המדברית של אילת, הכרות עם בעלי החיים במדבר, שנותיה הראשונות של אילת, נופיה המדבריים של אילת והספר האחרון, "רוני אוהבת מקרוני" שעוסקת כאמור בקידום אורח חיים בריא. את הספר איירה גם כן תושבת העיר – תום שריר דניאלי וסייעה בתכנים – עדי בכור, תושבת אילת, מקדמת בריאות וכושר המובילה ביחד עם אגף החינוך את התכנית "ילדים מובילים בריאות" בגני הילדים. 

בימים אלה, יקבלו כל ילדי כיתות א' את הספר. ראש העירייה העניק את הספרים באופן אישי לילדי כיתות א' בבית ספר "תל"י הרי אילת", במסגרת ביקוריו בבתי הספר.

"אני אשמח שהספר הזה, ישמש לכם ולבני המשפחה, מורה דרך לחיים ושתפיקו ממנו את המרב על אורח חיים בריא" אמר ראש העירייה לילדים והוסיף: "אני משוכנע שבמשך שנת הלימודים הראשונה תלמדו לאהוב לקרוא ספרים רבים ובמשך השנים תגלו שהספר הוא החבר הטוב ביותר".

 

 

דנה זנטי דוברת העירייה